Het laatste nieuws en onafhankelijke reviews van smart home-producten

FWD Live Q&A: Smarthome basics – stel je vragen over het slimme huis

Geschreven door
Geplaatst op5 mei 2020, 10:36 CategorieNieuws

In deze tijden van quarantaine wordt er veel gezocht naar producten en oplossingen om het huis iets slimmer te maken. We merken dat er ook bij ons veel vragen binnenkomen en er behoefte is aan informatie. Daarom organiseren we komende vrijdag om 16.00 de FWD Live Q&A over smarthome basics. Heb jij vragen over smarthome-producten, -ontwikkelingen of -toepassingen? Dan beantwoordt ons team ze live.

Komende vrijdag (8 mei) om 16.00 gaan we live op YouTube om alle informatie over de basics van een smarthome te geven. Zo bespreken we onder meer wat een smarthome is, welke productgroepen er zijn, wat de belangrijkste basis voor een smarthome is, wat de spraakbediening voor je kan betekenen en hoe je producten met elkaar kunt laten communiceren. Daarnaast tonen we een aantal producten die we momenteel zelf gebruiken of testen.

Maar het belangrijkste van deze FWD Live Q&A is het beantwoorden van prangende vragen op het gebied van smarthome. Begin jij net met slimme producten in huis, zoek je specifieke oplossingen of weet je nog niet goed hoe je moet beginnen? Dan kun je tijdens onze Q&A live vragen stellen die we met ons team proberen te beantwoorden. Heb je nu al vragen of onderwerpen die je graag besproken ziet worden? Stel je vraag dan onder dit artikel en we nemen hem mee in onze Live Q&A.

Wat: FWD Live Q&A
Onderwerp: Smarthome Basics (beginners)
Wie: FWD Smarthome experts
Wanneer: Vrijdag 8 mei om 16.00
Waar: Live via ons YouTube-kanaal

Zet dus komende vrijdag 16.00 in je agenda en kom alles te weten over de basics van een smarthome.

Doe mee en maak kans op een abonnement op FWD Magazine

Heb jij prangende vragen op het gebied van smarthome? Stel je vraag dan alvast onder dit artikel. Uit alle vragen loten we één winnaar die een jaarabonnement krijgt op FWD Magazine.

 • Delen:

Reacties

 1. Richard
  05 mei, 2020 om 11:06

  Interessant!

  Ik zou graag willen weten wat nu de beste oplossing is voor verlichting. Moet ik gaan voor Hue of een ander merk?

 2. Maike
  05 mei, 2020 om 11:44

  Kunnen jullie iets vertellen over de vreschillen tussen slimme stekkers?

 3. Calvin
  07 mei, 2020 om 21:56

  Graag meer uitleg over hoe ik nu al die producten van verschillende merken kan koppelen. Snap er niets meer van.

 4. Sim
  07 mei, 2020 om 21:58

  Top idee. Ik ben erbij!

  Vraag: is KlikAanKlikUit een goed systeem om mee te beginnen en later uit te breiden?

Laat een reactie achter

Opmerking: E-mail wordt niet gepubliceerd of gedeeld.